Włosy na nogach

Włosy na nogach w marzeniu sennym zazwyczaj oznaczają pewien powrót do swoich pierwotnych potrzeb lub naturalnego stylu życiu. Jednak należy pamiętać, że często włosy traktowane są jako symbol erotyczny lub bezpośrednio odnoszący się do sfery seksualnej. Również jak nogi, które także mają znaczenie typowo erotyczne.

 

Być może sen o włosach na nogach odnosi się do sfery seksualnej, fantazji erotycznych lub realizacji pierwotnych potrzeb. W tym przypadku włosy na nogach mają znaczenie seksualne. Jednak należy pamiętać, że interpretacja snu zależy głównie od płci osoby śniącej. Jeżeli to kobieta się śni o włosach ma męskich nogach, to prawdopodobnie odczuwa niezrealizowane potrzeby w sferze seksualnej. Także sen o tej sytuacji, może świadczyć o potrzebie męskiego partnera lub zwrócenia się ku instynktowi.

 

Sen mężczyzny o włosach na nogach może świadczyć o swoim wyobrażeniu o męskości lub potrzebie dominacji w najbliższych otoczeniu. Również warto zwrócić uwagę na jakość owłosienia na nogach, które pojawiają się w marzeniu sennym. Jeżeli są to bujne włosy, to być może osoba śniąca odczuwa potrzebę zwrócenia się ku pierwotnym pragnieniom. Ale jeśli są to pojedyncze włosy, to prawdopodobnie osoba śniącą może nie odczuwać satysfakcji  pełnionej roli, lub w przypadku mężczyzn – nie czuje się pewnie w roli mężczyzny i czuje się trochę zagubiony z różnych powodów, na przykład z wcześniejszych doświadczeń lub wymagań społecznych.

 

Włosy na nogach

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów