Siwe włosy

Siwe włosy zazwyczaj oznaczają mądrość życiową lub bogate doświadczenie. Należy wiedzieć, że siwe woły mogą wskazywać na liczne troski oraz zmartwienia. Jeżeli we śnie widzimy siwe włosy, to może spodziewać się pewnych wydarzeń, które przyniosą dużą dozę cierpienia oraz licznych trosk.

Czesanie siwych włosów zazwyczaj wskazuje na podróż, zaś wypadające siwe włosy stanowią przestrogę przed nieszczęśliwym wypadkiem, pogrzebem lub śmiercią bliskiej osoby. Należy wiedzieć, że siwe włosy również oznaczają szczęście w miłości. Jeżeli widzimy piękną fryzurę z siwych włosów, to niedługo poznamy prawdziwą miłość, która będzie trwała aż przez całe życie.

Siwe włosy również wskazują na mądrość życiową. Jeśli to my posiadamy siwe włosy, to niedługo wzbogacimy nasze życie o nowe doświadczenia lub zdobędziemy dodatkową mądrość. Siwe włosy również zwiastują przewodnika życia lub osobę, która pomoże nam w rozwiązaniu ważnego problemu życiowego. Warto wiedzieć, że widok dużej ilości siwych włosów może wskazywać na liczne problemy oraz trudności.

Czasami widok siwych włosów stanowi przestrogę przed podjęciem lekkomyślnej decyzji, która może przyczynić się do poniesienia porażki. Warto pamiętać, że siwe włosy także wskazują na dobre rady i wskazówki, które pozytywnie wpłyną na życie osoby śniącej. Czasami w marzeniu sennym widzimy siwe włosy u osoby, która pomoże nam w rozwiązaniu ważnego problemu. Dlatego warto zapamiętać każdy szczegół snu, w którym pojawiają się siwe włosy.

Sennik siwe włosy - znaczenie snu

Pierwszy siwy włos raczej nikogo nie cieszy, w końcu to znak, że się starzejemy. Sny o siwych włosach mogą więc zastanawiać, ale można je wytłumaczyć na dwa sposoby.

W pozytywnym znaczeniu siwizna jest symbolem mądrości i doświadczenia życiowego, obrazuje osobę, do której często zwracamy się o poradę. Dla śniącego sen o siwych włosach może też oznaczać, że w najbliższym czasie musi podjąć dojrzałą i przemyślaną decyzję.

W negatywnym sensie, sen o siwych włosach należy odbierać jako zwiastun trosk i zmartwień. Powiedzenie „ja przez ciebie osiwieję” nie wzięło się przez przypadek, dlatego śniący powinien uważać na niekontrolowane wybuchy emocji, zmęczenie psychiczne i osłabienie organizmu.

Siwe włosy

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów