Wodospad

Wodospad to potężna siła, dlatego kojarzony jest z przypływem energii, pozytywnych myśli, uwolnieniem się od jakiegoś problemu.

Z racji silnego przepływu wody sen o wodospadzie może zapowiadać też bardzo pomyślne i udane interesy.

Jeżeli w marzeniu sennym widzimy wodospad, to być może w nadchodzących dniach powinniśmy zachować czujność, ponieważ zazwyczaj symbol wodospadu zwiastuje klęskę, poniesienie porażki lub utratę bliskiej osoby. Również często wodospad w marzeniu sennym może wskazywać na spadek formy, utratę energii lub zaburzenie pewnej relacji z otoczeniem. Czasami widok wodospadu może wskazywać na utratę dobrego zdrowia lub pojawienie się licznych problemów, które jak w przypadku wodospadu, mogą porywać i cóż, walka z nimi nie będzie należała do najlżejszych.

Jeżeli z bezpiecznej odległości podziwiamy wodospad, to możemy spodziewać się długiej oraz niezapomnianej podróży. Czasami widok okazałego wodospadu wskazuje na zmiany w życiu lub rozpoczęcie pewnych wydarzeń, które całkowicie odmienią życie osoby śniącej.

Należy także pamiętać, że wodospad jako żywioł może odnosić się do odczuwanych emocji w głębi duszy. Jeżeli w marzeniu sennym widzimy ogromny wodospad, to być może w świecie rzeczywistym odczuwamy ogromną potrzebę bliskości, miłości lub w przypadku związku – z miłością, która przypomina żywioł. Jednak należy pamiętać, że wodospad emocji zarówno może nam pomóc, jak i nam zaszkodzić. Jeżeli walczymy z wodospadem i cóż, coraz szybciej zbliżamy się do krawędzi, to być może w świecie rzeczywistym nie potrafimy poradzić sobie z naszymi osobistymi problemami lub nie jesteśmy w stanie kontrolować swoich emocji. W tym przypadku walka z żywiołem może zakończyć się poniesieniem bolesnej porażki.

Wodospad

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów